SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
435 000 €
(3 595 € / m²)
Prodaja
2
2+
121 m²
Calle Ponce de León, Estepona

spalnica2
površina121 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Diese neue Off-Plan-Entwicklung ist eine exklusive Kollektion von nur 40 Apartments mit 2, 3 oder 4 Schlafzimmern, die sorgfältig auf vier Gebäude mit...

Ostalo
Starost oglasa: 19 dni
Posodobljeno: 19 dni

Lokacija

Calle Ponce de León, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alcantara & Good

Podobni oglasi