SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
570 000 €
(4 222 € / m²)
Prodaja
3
2+
135 m²
Calle de los Arcos, Estepona

spalnica3
površina135 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Modern Elegance on the New Golden Mile | Oceana Views, Cancelada This stunning 3-bedroom, 2-bathroom apartment in the sought-after Oceana Views develo...

Ostalo
Starost oglasa: 27 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Calle de los Arcos, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi