SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
340 000 €
(3 301 € / m²)
Prodaja
3
1
103 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica3
površina103 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Fantastický penthouse v luxusním projektu s golfovým hřištěm. Tato prestižní uzavřená komunita nabízí golfové hřiště, několik restaurací a obchodů.
Pe...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorOpremljenoLeseni pod

Neopremljen
Starost oglasa: 33 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi