SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
329 000 €
(2 886 € / m²)
Prodaja
4
2+
114 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica4
površina114 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacious Four-Bedroom Apartment in Estepona’s Historic Centre Discover the opportunity to acquire a property with an unbeatable location in the heart ...

Ostalo
Starost oglasa: 36 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi