SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 950 000 €
(18 199 € / m²)
Prodaja
4
2+
272 m²
Avenida España, Estepona

spalnica4
površina272 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

IMPORTANT: IF YOU WOULD LIKE A PROMPT REPLY CONTAINING FURTHER INFORMATION, PLEASE PROVIDE US WITH YOUR TELEPHONE NUMBER.

Ostalo
Starost oglasa: 49 dni
Posodobljeno: 49 dni

Lokacija

Avenida España, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Roccabox Property Group S.L

Podobni oglasi