SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
795 000 €
(7 098 € / m²)
Prodaja
4
2+
112 m²
Avenida España, Estepona

spalnica4
površina112 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق صديقة للبيئة مع تراسات كبيرة في قلب إيستيبونا
تقع الشقق الجديدة في إيستيبونا، وهي واحدة من أكثر المدن شعبية على الجانب الغربي من كوستا ديل سول. تش...

Ostalo
Starost oglasa: 59 dni
Posodobljeno: 59 dni

Lokacija

Avenida España, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi