SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
290 000 €
(6 744 € / m²)
Prodaja
1
1
43 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica1
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This exclusive boutique-style residential complex comprises 25 one-, two-, and three-bedroom homes, distributed across two staggered buildings. All re...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi