SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
390 000 €
(3 362 € / m²)
Prodaja
2
2+
116 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica2
površina116 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to this stunning 2-bedroom, 2-bathroom apartment, perfectly situated in a gated community that offers both comfort and convenience. As you ste...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi