SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
730 000 €
(5 407 € / m²)
Prodaja
3
2+
135 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica3
površina135 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Renovated apartments with 3 bedrooms, living room, kitchen, two terraces, with all amenities in Las Salinas. The apartments are located 200 meters fro...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi