SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
599 000 €
(4 870 € / m²)
Prodaja
3
2+
123 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica3
površina123 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to this exceptional 3-bedroom penthouse situated in the modern and highly desirable Urbanización Acqua Gardens, nestled in the heart of Cancel...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi