SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
635 000 €
(6 165 € / m²)
Prodaja
2
2+
103 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica2
površina103 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This beautiful bright elegant two-bedroom 2 beathroom apartment in Selwo, Estepona offers a perfect blend of nature, light, and coastal living. South-...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi