SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
485 000 €
(3 880 € / m²)
Prodaja
3
2+
125 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica3
površina125 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Stunning Modern Apartment with Spacious Terrace – New Golden Mile Price: €485.000, Location: Cancelada, Estepona IMAGES OF SHOWFLAT IN THE SAME PROJEC...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi