SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
389 000 €
(3 705 € / m²)
Prodaja
2
2+
105 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica2
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the sought-after urbanisation Cortijo del Mar, this bright and well-presented 2-bedroom, 2-bathroom ground-floor apartment offers comfort, ...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi