SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
630 000 €
(2 716 € / m²)
Prodaja
3
2+
232 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica3
površina232 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Stunning Duplex Penthouse in Las Olas | La Gaspara, Estepona Welcome to this exceptional duplex penthouse located in the exclusive Las Olas developmen...

Ostalo
Starost oglasa: 59 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi