SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
199 000 €
(3 317 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica1
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ground Floor Apartment, Estepona, Costa del Sol. 1 Bedroom, 1 Bathroom, Built 60 m2, Terrace 10 m2. Setting : Beachfront, Beachside, Close To Sea, Urb...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi