SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
630 000 €
(5 888 € / m²)
Prodaja
3
2+
107 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica3
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

PANORAMIC SEA VIEW PENTHOUSE IN THE HEART OF ESTEPONA PORT. This exclusive corner penthouse is located in the newest phase of Puerto Blanco, in the he...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi