SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
351 000 €
(3 191 € / m²)
Prodaja
2
2+
110 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica2
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This is a project of 90 dwellings of 1, 2 and 3 bedrooms, all of them with garage space and storage room. It is an exclusive residential complex, clos...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi