SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
455 000 €
(3 346 € / m²)
Prodaja
2
2+
136 m²
Túnel de Corominas, Estepona

spalnica2
površina136 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX NEAR ESTEPONA New Build residential complex with a contemporary and modern design, with a total of 135 1, 2 and 3 bedro...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Túnel de Corominas, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi