SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
425 000 €
(4 775 € / m²)
Prodaja
1
1
89 m²
Túnel de Corominas, Estepona

spalnica1
površina89 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX NEAR ESTEPONA New Build residential complex with a contemporary and modern design, with a total of 135 1, 2 and 3 bedro...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Túnel de Corominas, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi