SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
499 000 €
(5 253 € / m²)
Prodaja
2
2+
95 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica2
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New off-plan development in Estepona Town Excellent Payment Terms with stage payments Zenith Estepona is an attractive new development offering a mode...

Ostalo
Starost oglasa: 59 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi