SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
2 380 000 €
(20 877 € / m²)
Prodaja
2
2+
114 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica2
površina114 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ikkil Bay - Number one luxury apartments in Estepona! Luxury beachfront apartments for sale in Estepona. The construction of Ikkil Bay is finished now...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi