SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
590 000 €
(7 108 € / m²)
Prodaja
2
2+
83 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica2
površina83 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

- Off-plan project with a dream location - 15 minutes walking distance from the beach - Walking distance from several schools - 10 minutes walking dis...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi