Seznam ponudb
15
15
15
385 000 €
(3 468 € / m²)
Prodaja
3
1
111 m²
Calle Espliego, Estepona
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
111 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
**Byt na prodej - El Retiro De Bel Air, Španělsko**
Objevte tento prostorný apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami v exkluzivní uzavřené komunitě El ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
117 dni
Posodobljeno:
38 dni