SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
484 000 €
(4 610 € / m²)
Prodaja
3
1
105 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spalnica3
površina105 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ BYT V NEJVYŠŠÍM PATŘE V CENTRU STARÉHO MĚSTA ESTEPONY S VELKOU STŘEŠNÍ TERASOU

Městský dům byl původně postaven v roce 1950, ale...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaPo prenoviOdprt bivalni prostorTuš kabina

Neopremljen
Starost oglasa: 141 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi