SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
490 000 €
(3 006 € / m²)
Prodaja
3
2+
163 m²
PLAÇA PARE CAMPS, es Mercadal

spalnica3
površina163 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

This apartment is part of Arenal Beach, a new development with a privileged location, very close to the beach and overlooking the sea, on the fantasti...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorTerasaKuhinjski aparatiPametne napraveVarovanjeNaravna svetlobaModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

PLAÇA PARE CAMPS, es Mercadal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Menorca

Podobni oglasi