SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
750 000 €
(5 357 € / m²)
Prodaja
3
2+
140 m²
PLAÇA PARE CAMPS, es Mercadal

spalnica3
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

This duplex penthouse is part of Arenal Beach, a new development with a privileged location, very close to the beach and overlooking the sea, on the f...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorRazgledNaravna svetlobaKuhinjski aparatiVarovanjeNadstropjePametne napraveBojler

Ostalo
Starost oglasa: 489 dni
Posodobljeno: 489 dni

Lokacija

PLAÇA PARE CAMPS, es Mercadal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Menorca

Podobni oglasi