SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
246 000 €
(3 154 € / m²)
Prodaja
2
2+
78 m²
Avinguda d'Alemanya, Elx / Elche

spalnica2
površina78 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Modern New Build Residences Just 800 m from El Pinet BeachExclusive Residential Complex in La Marina – ElcheDiscover this modern residential complex o...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Avinguda d'Alemanya, Elx / Elche
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi