SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
119 000 €
(1 983 € / m²)
Prodaja
2
2+
60 m²
Calle Pablo Iglesias, Elda

spalnica2
površina60 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

SUCHEN SIE EIN VOLLSTÄNDIG RENOVIERTES ZUHAUSE? DIES IST IHRE GELEGENHEIT !!

In einer der gefragtesten Straßen der Gegend befindet sich diese Wohnun...

Ostalo
Starost oglasa: 102 dni
Posodobljeno: 66 dni

Lokacija

Calle Pablo Iglesias, Elda
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

iad España

Podobni oglasi