SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
260 000 €
(2 766 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
94 m²
PLAÇA PIRINEUS, el Prat de Llobregat

spalnicaatypical
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Magnificent 93 m² apartment with lift and balcony, featuring four bedrooms, one full bathroom and one guest toilet. Just 5 minutes from Cèntric metro ...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

PLAÇA PIRINEUS, el Prat de Llobregat
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pedro KOLOMYJEC

Podobni oglasi