SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
150 000 €
(932 € / m²)
Prodaja
4
2+
161 m²
CALLE CINE (DEL), El Ejido

spalnica4
površina161 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A home for you if you need more space.

This apartment features four spacious, bright, and airy bedrooms.

One of the bedrooms boasts a large, stylish...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

CALLE CINE (DEL), El Ejido
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Aurum

Podobni oglasi