SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
726 000 €
(6 425 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
113 m²
Avinguda d'Ignasi Wallis, Eivissa

spalnicaatypical
površina113 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Bemærkning om indretning: For at hjælpe dig med bedst muligt at visualisere dit fremtidige hjem, er de præsenterede billeder blevet forbedret ved hjæl...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avinguda d'Ignasi Wallis, Eivissa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Selection Med

Podobni oglasi