SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
355 000 €
(4 277 € / m²)
Prodaja
2
2+
83 m²
Avinguda d'Alacant, Dénia

spalnica2
površina83 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Live your dreams in the Mediterranean! New Residential in Las Marinas, Dénia: Your new home by the sea. Located at Km 7 of the Las Marinas road, ...

Ostalo
Starost oglasa: 55 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Avinguda d'Alacant, Dénia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi