SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
385 000 €
(4 425 € / m²)
Prodaja
3
2+
87 m²
CAMINO ARANDA, Dénia

spalnica3
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This charming ground-floor apartment is in an unbeatable location in Dénia, just a few minutes' walk from Las Rotas, the marina, and the town center. ...

Ostalo
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

CAMINO ARANDA, Dénia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi