SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
596 500 €
(4 201 € / m²)
Prodaja
4
2+
142 m²
CAMINO ARANDA, Dénia

spalnica4
površina142 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX IN DENIA New Build exclusive promotion with unbeatable qualities in Denia. Residential complex of apartments and pe...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

CAMINO ARANDA, Dénia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi