SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
77 000 €
(794 € / m²)
Prodaja
3
1
97 m²
Carrer de Lleida, Deltebre

spalnica3
površina97 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

!!Gran oportunidad!! Se vende piso de 97m2 reformado en el centro de La Cava en Deltebre. Consta de un amplio salón con terraza, una gran cocina, 3 d...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Carrer de Lleida, Deltebre
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HABIDIS

Podobni oglasi