SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
194 995 €
(2 294 € / m²)
Prodaja
3
2+
85 m²
Vereda de los Joses, Daya Nueva

spalnica3
površina85 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Here we have a lovely spacious (85m2) 3 bedroom 2 bathroom apartment, modernised and overlooking the swimming pool from the 1st floor, (no lift) The a...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 56 dni

Lokacija

Vereda de los Joses, Daya Nueva
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi