Seznam ponudb
54
54
54
890 000 €
(10 988 € / m²)
Prodaja
3
2+
81 m²
Passeig de Narcís Bardají, Cubelles
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
81 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
New build apartment on the first floor and first line of the beach, with three bedrooms, 13 m² terrace, garage, pool and communal areas.
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
B - Zelo varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
19 dni
Posodobljeno:
7 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Passeig de Narcís Bardají, Cubelles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.