SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
169 000 €
(1 878 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Calle Andalucia, Cómpeta

spalnica2
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2 double bedrooms | Spacious living room | Fully equipped kitchen | 2 family bathrooms, one with shower & one with bathtub | Storage area | Luminous...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Calle Andalucia, Cómpeta
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi