SUPA24
Dnevna soba
Ostalo
Dnevna soba
83 683 €
(649 € / m²)
Prodaja
4
2+
129 m²
AVENIDA PASSEIG DEL COMTAT, Cocentaina

spalnica4
površina129 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Piso en venta en Cocentaina, situado en Avenida Passeig del Comtat 78, una zona urbana consolidada con servicios, comercios, colegios y buena conexión...

Ostalo
Starost oglasa: 289 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

AVENIDA PASSEIG DEL COMTAT, Cocentaina
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Plaza

Podobni oglasi