SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
243 000 €
(2 531 € / m²)
Prodaja
4
2+
96 m²
Calle Proyecto Número 32, Catral

spalnica4
površina96 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق عصرية 1 و2 و3 غرف نوم في كاترال مع مسبح مشترك
تقع هذه المنطقة في قلب "كاترال" (Catral)، وهي بلدة ساحرة تجمع بين الثقافة الإسبانية الأصيلة ووسائل ا...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 50 dni

Lokacija

Calle Proyecto Número 32, Catral
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi