SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
169 000 €
(2 864 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
CALLE ALBERES, Castelló d'Empúries

spalnica3
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Appartement rénové, 2 chambres, exposition Sud-ouestSaisissez cette opportunité rare : un bel appartement traversant de 67 m² entièrement rénové, idéa...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Po prenoviRazgledTerasaOdprt bivalni prostor

opremljeno
Starost oglasa: 65 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

CALLE ALBERES, Castelló d'Empúries
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER

Podobni oglasi