Seznam ponudb
33
33
33
680 000 €
(6 355 € / m²)
Prodaja
3
1
107 m²
PASEO TIMO, Castelldefels
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
107 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
There are homes that simply make you feel good from the first moment, and this is one of them.
Located on the seafront in Baixador, Castelldefels, t...
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
G - Izjemno potratna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
2 dni
Posodobljeno:
1 dni
Prijavi oglas
Lokacija
PASEO TIMO, Castelldefels
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.