SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 682 000 €
(8 760 € / m²)
Prodaja
4
2+
192 m²
CARRETERA A-377, Casares

spalnica4
površina192 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Brand new luxurious residential development with captivating sea and mountain views, vibrant colors of the Mediterranean coast, and the majestic splen...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledVarovanjeModeren slogNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

CARRETERA A-377, Casares
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fine & Country Marbella, Costa del Sol.

Podobni oglasi