SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
365 000 €
(2 028 € / m²)
Prodaja
3
2+
180 m²
Calle Coperas, Casares

spalnica3
površina180 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ground Floor Apartment with Private Garden in Casares Costa Located in one of the most მშვიდ and up-and-coming areas of the Costa del Sol, this charmi...

Ostalo
Starost oglasa: 19 dni
Posodobljeno: 19 dni

Lokacija

Calle Coperas, Casares
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi