SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
790 000 €
(6 991 € / m²)
Prodaja
3
2+
113 m²
Calle Coperas, Casares

spalnica3
površina113 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Beautiful apartment with three bedrooms, two bathrooms and a large wardrobe, with panoramic sea views, located near the Dona Julia golf courses and ju...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Calle Coperas, Casares
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi