SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
475 000 €
(5 337 € / m²)
Prodaja
2
2+
89 m²
Carrer des Port, Capdepera

spalnica2
površina89 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Nuevos pisos y adosados en venta en Capdepera – Entrega noviembre 2027
Elegante proyecto residencial de obra nueva en el corazón del auténtico pueblo ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 157 dni
Posodobljeno: 157 dni

Lokacija

Carrer des Port, Capdepera
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RE/MAX Immocorner

Podobni oglasi