SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
235 000 €
(2 527 € / m²)
Prodaja
4
1
93 m²
Carrer de Cristòfor Colom, Cambrils

spalnica4
površina93 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Descubre este amplio apartamento situado en la calle Colón de Cambrils, con 85 m² útiles perfectamente distribuidos para ofrecer comodidad y funcional...

opremljeno
Starost oglasa: 59 dni
Posodobljeno: 59 dni

Lokacija

Carrer de Cristòfor Colom, Cambrils
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Inmo22

Podobni oglasi