SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
306 000 €
(4 371 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
AVENIDA DIPUTACIO, Cambrils

spalnica2
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Magnífico apartamento totalmente renovado, situado en la zona de Vilafortuny, una de las áreas más demandadas de Cambrils, en primera línea de mar. La...

opremljeno
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 93 dni

Lokacija

AVENIDA DIPUTACIO, Cambrils
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Inmo22

Podobni oglasi