SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 500 000 €
(21 127 € / m²)
Prodaja
3
2+
71 m²
passeig d'Illetes, Calvià

spalnica3
površina71 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Hoch über der glitzernden Küste von Illetas gelegen, bietet dieses atemberaubende, komplett renovierte Penthouse eine außergewöhnliche Kombination aus...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

passeig d'Illetes, Calvià
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FIRST MALLORCA

Podobni oglasi