SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
728 000 €
(9 215 € / m²)
Prodaja
2
2+
79 m²
AVINGUDA PLATJA, Calvià

spalnica2
površina79 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

A Estrenar. Planta baja con jardín de 37m2 aprox en complejo residencial con piscina comunitaria, salón comedor, cocina amueblada y equipada con offic...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaLočeni wcKuhinjski aparatiPloščice

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

AVINGUDA PLATJA, Calvià
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BALEAR INVEST

Podobni oglasi